Preparatyka nasienia

badanie

CENA

CZAS OCZEKIWANIA

PREPARATYKA NASIENIA DO INSEMINACJI

 300 zł

 -

Przygotowujemy nasienie do inseminacji polegające na usunięciu plazmy nasiennej, martwych plemników oraz zagęszczeniu plemników o najlepszych parametrach w małej objętości. Pozwala to na zwiększenie szansy zapłodnienia przy bezpośrednim domacicznym podaniu tak przygotowanego nasienia pacjentce w odpowiednim dniu cyklu. Preparatyka pozwala na zwiększenie koncentracji oraz procentu ruchliwości plemników w nasieniach o niskich parametrach. Dzięki odpowiedniemu procesowi przygotowania nasienia można zniwelować negatywne skutki zwiększonej lepkości nasienia, które uniemożliwia swobodny ruch plemników. Preparatykę nasienia wykonujemy techniką wysokiego gradientu przy użyciu podłóż najwyższej jakości firmy CRYOS.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piatek

7.30 - 9.30
16.00 - 18.00

WYMAZY GINEKOLOGICZNE

pobieranie materiału codziennie w godzinach otwarcia

Telefon kontaktowy

(34) 320 00 53

O Nas

Nasze Laboratorium oferuje kompleksową diagnostykę mikrobiologiczną wraz z pobieraniem materiału. badania z zakresu mikrobiologii wykonywane są na miejscu co istotnie wpływa na ich jakość oraz czas oczekiwania na wynik. W całym procesie diagnostycznym kierujemy się zawsze najnowszymi rekomendacjami i zaleceniami z zakresu Mikrobiologii Klinicznej.

Oferujemy również pobieranie materiału do badań analitycznych i genetycznych, które wykonywane są w laboratoriach współpracujących.Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie i chętnie służymy fachową poradą.

42-224 Częstochowa
ul.Czecha 21

tel. 501 598 928
tel. 509 227 263

email: eslaboratorium@gmail.com

NZOZ Laboratorium Mikrobiologiczne @ 2014 | Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Internet-media.pl